İlaç ve Malzeme Yönetimi Sanatı

İlaç ve malzeme yönetim süreçlerine yenilikçi, teknolojik ve esnek bir bakış açısı kazandırıyoruz

Biz Kimiz?

Geliştirdiğimiz küreselleşme ve büyüme stratejileri doğrultusunda, bir Simeks iştiraki olarak TriaTech Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş.’yi kurduk ve hastanelerin en büyük maliyet kalemi olan İlaç ve Tıbbi Malzemelerin yönetim süreçlerinin optimizasyonu üzerine yoğunlaştık.

Yıllara dayanan deneyimlerimizin ve tecrübemizin bir sonucu olarak, ulusal ve uluslararası sağlıkta kalite hedefleri ve stratejilerine uygun doğrultuda, üstün teknolojik kabiliyetleri olan, yönetilmesi ve uyarlaması kolay STOCKART® çözümlerini gururla sağlık sektörünün hizmetine sunduk.

Pazarlama süreçlerinin, hızlanarak sürekli geliştiği bu günlerde, kaçınılmaz olarak marka yatırımlarımıza ağırlık vermiş durumdayız. STOCKART® marka değerini oluşturmak, STOCKART® markasının Türkiye’ de ve dünyada teknolojik sağlık yönetim süreçlerinde bir imzaya dönüşmesini sağlamak önümüzdeki yıllarda önceliğimiz olacaktır.

Misyonumuz

Odak noktası, hasta güvenliğini sağlamak amacıyla sağlık teknolojisi çözümleri geliştirmek olan TriaTech, hastane ilaç ve malzeme yönetim süreçlerine yenilikçi, teknolojik ve esnek bir bakış açısı kazandırarak pazarda bir değer yaratmayı, sektöründe öncü ve lider rol üstlenmeyi kendisine görev edinmiştir.

Vizyonumuz

TriaTech, Türkiye’ nin 2023 yılı vizyonu doğrultusunda, katma değeri yüksek, rekabetçi ürünler üreterek, tıbbi cihazlarda yurt dışına bağımlılığı azaltmayı ve istihdamı artırmayı; fiyat avantajı ve kalite yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini ve sadakatini arttırmayı; küresel ölçekli büyüme stratejisi ile Türkiye’nin cazibe merkezi imajını güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Temel Değerlerimiz

  • Değer Yaratmak
  • Sürekli Gelişim
  • Liderlik
  • Yaratıcılık
  • Güven
ESNEKLİĞİ DENEYİMLEYİN