Akıllı Çekmece Modülü

MedNest hastanelerde farklı karakteristikteki alanlara adapte olabilen, ilaç yönetiminde esneklik ve ölçeklenebilirlik sağlayan modüler tip bir akıllı çekmece ünitesidir. İç şasisi metal ile güçlendirilmiştir. Çekmece adedi ve boyutları kullanıcı ihtiyaçlarına göre dizayn edilebilir. STOCKART ürün ailesinde bulunan tüm ürünler ile entegre çalışabilir.

Sistem Özellikleri

 • Tek başına kaset değişimli ilaç yönetim sistemi olarak
  kullanılabilir
 • Portatif ebatlardadır ve üst üste konumlandırılabilir
 • Isı ve nem takibi yapabilir
 • Her bir alt kutu sadece tek bir cins ilacın, matriks modda birden fazla cins ilacın tek bir hastanın ilaçlarının erişimine olanak verecek şekilde konfigüre edilebilmektedir ve maksimum güvenlik sağlanmaktadır
 • STOCKART ürün ailesi ile entegrasyonu vardır
 • Hastanelerde çeşitli alanlara adapte edilebilir
 • Her bir İlaç kutusu 1-12 arası alt çekmecelerden oluşur ve 1,2 ve 4’lü çekmeceler konfigüre edilebilir

MedNest ile Güvenli Narkotik Yönetimi:

Otomatik ilaç yönetim istasyonu konumlandırmanın yatırım geri dönüşü açısından uygun olmadığı küçük depo alanlarında, SMARTWard açık sistem üzerinden bağlanarak narkotik ve yüksek fiyatlı ilaçların yüksek güvenlikle yönetilmesini sağlar. Güvenlikten ödün vermeden yatırımın ölçeklendirilmesine izin verir.

 • Metal iç şasi sayesinde güvenliği artırılmıştır
 • Çift ID’li giriş ile şahitlik fonksiyonunu mümkündür
 • Duvar montajına uygun tasarlanmıştır
 • Sıcaklık/Nem takibine imkan verir

MedNest ile Güvenli Soğuk Zincir Yönetimi:

Mednest, soğuk zincir ilaçlara cins bazlı kontrollü erişim tercih eden kuruluşlar için, harici buzdolabı kilidi yerine kullanılabilecek bir üründür. MedNest akıllı çekmece ünitesi hastanelerde kullanılan medikal buzdolaplarının içine konumlandırılır. İçerdiği prop sayesinde soğutucuların sıcaklık ve nem değerlerinin izlenmesini sağlar ve limit dışı değerler için kullanıcılara uyarılar gönderir. Soğuk Zincir ilaçları için ölçeklendirilebilir yatırım imkanı sağlar. Otomatik ilaç yönetim istasyonu konumlandırmanın yatırım geri dönüşü açısından uygun olmadığı küçük depo alanlarında, SMARTWard açık sistem üzerinden bağlanarak soğuk zincir ve yüksek fiyatlı ilaçların yüksek güvenlikle yönetilmesini sağlar. Güvenlikten ödün vermeden yatırımın ölçeklendirilmesine izin verir.

MedNest ile Güvenli Hasta Başı Doğrulama:

Güvenli hasta başı doğrulama için kullanılacak MedNest, farklı tipte mobil akülü tedavi arabalarına bağlantı aparatı ile bağlanır. STOCKART ailesinin SMARTTrack Hasta Başı Doğrulama Modülü ile kablosuz haberleşir ve bu sayede hasta bazlı çekmece açma/kapama otomatik olarak gerçekleşir. SMARTTrack Hasta Başı Doğrulama Modülü sayesinde sadece ilgili hastanın çekmecesi açılır, böylelikle  ilaç uygulama hatalarının azalmasına olanak sağlar.

Tamamlayıcı Ürünler

MedNest Kullanan Çözümler

MedNest Hakkında Bilgi İste

MedNest ile ilgili size her türlü bilgiyi, sözlü yazılı ve uygulamalı olarak vermeye hazırız. Bizimle hemen iletişime geçip istediğiniz yardım tipini belirleyin.

ESNEKLİĞİ DENEYİMLEYİN