Yasal Uyarı

STOCKART web sayfaları TriaTech’in telif hakları, ticari markaları ve patentleri gibi tescilli bilgilerini içermektedir. Bu sitede yer alan bilgilerden hiçbiri, TriaTech’in kesin yazılı rızası olmadan herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz veya aktarılamaz. Bu sitede yer alan materyallerin sahipliği ve tüm fikri mülkiyet hakları TriaTech’te saklıdır.

Web Sitelerinde yayınlanan hiçbir içerik veya bilgi, TriaTech tarafından yapılmış bir teklif teşkil ediyor sayılmayacaktır. TriaTech, öncesinde bildirimde bulunmadan ve kendi takdirine bağlı olarak ürünlerinin içeriğini ve bu şartlar ve koşulları herhangi bir zamanda, herhangi bir sebeple değiştirebilir, ekleme yapabilir, kaldırabilir veya başka bir şekilde güncelleyebilir. Web Sitelerini kullandığınızda bu değişiklikleri kabul edersiniz ve revize edilmiş olan Şartlar ve Koşullar sizi bağlar.

Web Sitelerinde yayınlanan içeriğin veya bilgilerin izinsiz kullanımları veya Web Sitelerine ait herhangi bir kısmın izinsiz olarak çoğaltılması, iletilmesi veya diğer türlü kullanımları, TriaTech ‘in veya üçüncü şahısların telif haklarını, ticari markalarını, gizliliğini, aleniliğini veya diğer haklarını ihlal edebilir ve bunlara izin verilmemektedir.

Web sitelerinde yayınlanan içerik ve bilgiler, herhangi bir garanti veya beyanda bulunulmadan size “olduğu gibi” ve “kullanıldığı gibi” sunulmaktadır. TriaTech, kanunlar tarafından izin verilen en geniş kapsamda web sitelerinin ticari elverişliliği veya belirli bir amaca uygunluğu gibi garantiler başta olmak üzere her türlü açık veya zımni garantiyi veya beyanı reddetmekte veya dışarı bırakmaktadır.

TriaTech özellikle web sitelerinde yayınlanan içeriğin veya bilgilerin güncelliği, doğruluğu, niteliği, tamlığı veya mevcudiyeti ile ilgili olarak açık veya zımni herhangi bir garanti veya beyanda bulunmamaktadır.

ESNEKLİĞİ DENEYİMLEYİN