Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri’nde İlaç Yönetim Sisteminde Yeni Dönem…

10 yılı aşkın süredir Otomatik İlaç Yönetim Sistemlerinin kullanıldığı Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri’nde STOCKART sistemleri toplamda 64 ilaç istasyonu ile ameliyathane, yoğun bakım, doğumhane ve servislerde hizmet verecektir.

STOCKART markasının sahibi ve aynı zamanda Ar-Ge Merkezi olan TriaTech Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş., sağlık tesisleri için ilaç ve tıbbi malzeme yönetimi çözümlerinde uzun yıllardan beri Türkiye’de yatırım yapmakta, istihdam sağlamakta ve yurtdışında gerçekleştirdiği projelerle ülkemiz adına katma değer yaratmaktadır.

STOCKART, ihtiyaçları günden güne artan sağlık bakım süreçlerinin gereksinimlerini karşılamak için teknolojisini sürekli geliştirmektedir.

STOCKART, sağlık tesislerinde ilaç ve tıbbi malzemelerin tesise ulaşmasıyla başlayan ve hasta için kullanım ile son bulan yüksek teknolojiler ile donatılmış, hasta güvenliği ve maliyet kontrolü odaklı bir süreç yönetimi çözümüdür. STOCKART modülleri, hastane depolarından, eczaneye, servislere ve hasta başına kadar ilaç ve tıbbi malzemelerin gerçek zamanlı izlenebilmesine olanak tanır. Hastanelerin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır ve kurumunuzun ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

STOCKART bütüncül yaklaşım ile süreçleri iyileştirir. Serumlar, Medikal Malzemeler, Narkotik Ajanlar ve Soğuk Zincir ilaçları dahil olmak üzere, hastanelerin en yüksek maliyet kalemlerinden biri olan ilaç ve tıbbi malzemelerin tamamına yakını yüksek güvenlikle izlenir.

TriaTech Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve İş Geliştirme Direktörü Sn. Bahar SunmanYıllara dayanan tecrübemizi, Ar-Ge çalışmalarımızla daha da geliştirerek hem ülkemize fayda sağlamak hem de uluslararası pazarda edindiğimiz payı büyüterek konumumuzu sağlamlaştırmak şirket olarak birincil hedefimizdi. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri projesinin de hedeflerimizi gerçekleştirmemiz için markamız adına çok önemli bir referans olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle sağlık güvenliğinin sağlanması konusunda Türkiye’de ilk adımı atan ve fark yaratan kurumlardan biri olan Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri ilaç yönetim sistemlerini, yerli ve milli markamız STOCKART ile yenilemekten gurur duyuyoruz. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri ile yürüteceğimiz çalışma, ilaç yönetimi pazarında sağlam bir yer edindiğimizin en büyük kanıtıdır.” dedi.

Triatech Hakkında

Triatech Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş., 2015 yılında kurulmuştur. Şirket, ilaç ve malzeme yönetim süreçlerinin optimizasyonu üzerine odaklanmıştır. STOCKART çözümleri, STOCKART, Triatech’in yıllara dayanan deneyimi sonucunda, üretilen ilk ürün ailesidir. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan TriaTech’in üretim tesisi İzmir’de konumlandırılmıştır.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret ediniz;

www.triatech.com.tr
www.stockart.com.tr