Mobil İlaç Yönetim Sistemi

MedSMART® Mobile, MedSMART® ile aynı özelliklere sahip olan Mobile, yarım yükseklikte mobil ilaç yönetim sistemi istasyondur. MedSMART® Mobile Otomatik İlaç Yönetim Sistemi, eczane ilaç yönetim süreçlerini optimize ederek ilaçların eczaneden servislere ve hasta başına kadar gerçek zamanlı izlenebilmesine olanak sağlayan; hasta güvenliği ve bakım kalitesini arttırırken, hastanenin maliyetlerini düşürür.

STOCKART® Çözümleri kurumunuz için; sağlık bakım kalitesi ve hasta memnuniyetinde artış, çalışan memnuniyetinde yükselme, izlenebilir ve raporlanabilir süreç analizleri, uzun dönemli planlama kabiliyeti ve bakım kalitesini düşürmeden temin edilecek maliyet tasarrufu sağlayarak, tüm sağlık profesyonelleri için değer yaratır.

MedSMART® Mobile ile;

Serumlar, narkotik ajanlar, soğuk zincir ilaçları ve hastaların kendi ilaçları da dahil olmak üzere, her tip ilaç yüksek güvenlikle izlenir.

İlaç istemi, eczacı tarafından doğrulanır ve MedSMART® Mobile ekranında görüntülenir.

Serviste bulunan ilaçlara sadece yetkili personel tarafından, biyometrik parmak izi tanımı ile ulaşılır.

Yüksek güvenlik gerektiren ilaçlar için birim doza kontrollü erişim sağlanır.

Hemşire ilaçları alıp sistemden çıktığı anda, alınan tüm ilaçlar stoktan düşer ve hasta hesabına sadece hasta için alınan ilaç miktarı faturalanır. İlaç sisteme iade edildiğinde aynı şekilde stoka geri alınır ve hastanın fatura kaydından düşülür.

Sistem, minimum seviye ve altındaki ilaçlar için otomatik olarak eczaneye bilgi gönderir. Elektronik takip ve dokümantasyon ile maliyet kontrolünü destekler.

MedSMART® Mobile istasyon konfigürasyonları, Med Tower ek kabinleri eklenerek genişletilebilir. Her ana istasyon ve ek kabin, İlaç Kapakları ve Çekmece Modülleri ile donatılabilir.

Çeşitli boyut ve tipteki çekmeceler ile MedSMART® Mobile farklı güvenlik seviyelerindeki ilaçları yönetme kabiliyetine sahiptir.

Sistem Özellikleri

  • Kullanımı kolay ve kullanıcı dostu
  • 2 saate kadar Kesintisiz Güç Kaynağı
  • 17 inç Monitör
  • Acil Durum Erişim Çekmeceleri
  • FingerPass BIO ID Parmak Tanıma ile sisteme güvenli erişim
  • Entegre Termal Yazıcı
  • Akıllı etiketleme sistemleri ile entegre çalışma imkanı

ESNEKLİĞİ DENEYİMLEYİN