TriaTech T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi olarak tescillendi…

İlaç ve Malzeme Yönetim Sistemleri süreçlerinin optimizasyonu konusundaki 15 yılı aşkın zamandır süregelen tecrübesi ile Türkiye’de üretim ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yürüten TriaTech, 2015 yılında başlayan araştırma ve geliştirme yolculuğu sonucunda T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Ar-Ge Merkezi” olarak tescillendi.

19 Kasım 2019 tarihinde Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Performans Endeksi 2018 yılı sonuçlarının açıklandığı “VII. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni”nde, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi olmaya hak kazanan TriaTech adına Ar-Ge Merkezi Direkötürü ve TriaTech Tıbbi Sistemler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Seber AYA’ya “Ar-Ge Merkezi” belgesi takdim edildi.

Hasta güvenliğinin sağlanması amacıyla sağlık teknolojisi çözümleri geliştirmeye odaklanan TriaTech, STOCKART® markasıyla yenilikçi, teknolojik ve esnek bir yaklaşımla öncü rol üstlenerek İlaç ve Tıbbi Malzeme Yönetimi Süreçlerinde sektöre yön veren ve değer yaratan bir bakış açısı getirmeye odaklanmıştır.

TriaTech ilerleyen yıllarda Teknolojik Sağlık Yönetim Süreçlerinde, yüksek teknoloji ile üretilen STOCKART®‘ın uluslararası bir marka haline dönüşmesini hedeflemektedir.